Contact

Heeft u vragen, opmerkingen of wilt u graag meer informatie over onze prachtige rozen? Neem contact met ons op! Het team van SK Roses staat u graag te woord.

Contactgegevens

Zakelijke klant

Heeft u een vraag over uw bestelling?

+316 51 89 09 06

+316 51 89 09 06

sales@skroses.nl

Particuliere klant

Heeft u vragen over uw bestelling of wilt u bestellen?

+31 174 23 11 11

info@skrozenshop.nl

Overige vragen

Heeft u overige vragen? Wij helpen u graag verder.

+31 174 23 11 11

info@skroses.nl

Team SK Roses

Marc Koene

Managing Director

marc@skroses.nl

Bas Koene

Managing Director

bas@skroses.nl

Tom Koene

Managing Director

tom@skroses.nl

Angela Koop

Business Intelligence Analyst

angela@skroses.nl

Leon van der Linden

Sales Manager

sales@skroses.nl

Lindy Grootscholten

Office Assistant

lindy@skroses.nl

Contactformulier

Contactformulier